Як все починалося...
Коротко про історію закладу

16 серпня 1955 року на території авіамістечка була створена семирічна школа № 25, до складу якої входили 1 – 6 класи. Першим директором школи був призначений Конопляник Володимир Титович (1920 – 1996 р.), який працював до 1980 року. В школі було 10 класів, де навчалось 382 учні. З кожним роком кількість класів зростала: вже в 1965 році в 25 класах навчалось 791 учень. Першими випускниками стали учні 7-А, Б класів 1957 року.
В 1955 році в школі працювало 14 вчителів, а в 1965 р. вже – 39! Кращими вчителями школи були Медвєдєва Т.Г., Ревенко А.О., Суткевич О.С., Задорожня Л.І., Швець С.М.
Частими гостями в школі були шефські колективи: ШВЛП, 11-й цех заводу “Червона Зірка”, в/ч 35401, в/ч 55013.
В 1965 – 1966 навчальному році в школі працювало 27 гуртків, де особливу увагу приділяли обдарованій дитині. Тому вже в 1966 році школа мала своїх переможців з предметних олімпіад, навіть учень 8 класу Макаро Геннадій зайняв І місце на Всеукраїнській олімпіаді з хімії, став призером Всесоюзнаї олімпіади юних хіміків.
Вивчення історії школи тих років дає право говорити про високий рівень викладання основ наук. Основним завданням роботи закладу в 60-70 рр. було забезпечення багатосферного гармонійного розвитку нахилів, здібностей, обдарувань у конспекті досягнення кожною особистістю високих меж соціальної взаємореалізації і духовного самовдосконалення. Тому педколектив школи з 80 рр. Почав тісну співпрацю з вищим навчальними закладами міста.
До школи на викладацьку діяльність запрошувались викладачі вузів: Ляльохіна С.І. – кандидат біологічних наук, Лопатенко Л.М. – кандидат хімічних наук, Лізунов В.Н. – кандидат технічних наук, Чайковський М.С. – доцент кафедри льотної підготовки та ін.
Вибір напряму роботи школи на 90 рр. Належить самому педагогічному колективу.
З 31 вересня на базі школи з числа учнів 8-11 класів було створено авіаційний ліцей, згодом реформований у навчально-виховний комплекс у складі середньої школи № 25, авіаційно-технічного ліцею з природничо-математичним, технічним відділами та класами поглибленого вивчення іноземної мови.
З 1 вересня 2001 року заклад реформовано в навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25, природничо-математичний ліцей”.
В закладі функціонує культурно-естетичний центр “Ліра”, в 16 гуртках якого навчається понад 230 учнів.
За роки існування ліцею 106 випускників зараховані без екзаменів на підставі співбесід до вузів. 32 випускники прийняті до ДЛАУ за наслідками складання лише одного екзамену.
З 1992 року в школі працює учнівське самостійне наукове товариство.
Крім предметів державного шкільного компонента в школі впроваджені з 1997 року за вибором та факультативи: основи економічних знань, фізика та авіація, логіка, аналітична хімія.

Історія в обличчях
Рішенням виконкому Кіровоградської ради депутатів трудящих від 11 травня 1955 року було дозволено реорганізувати філіал школи № 27 в самостійну школу № 25. 16 серпня 1955 року на території авіамістечка була створена семирічна школа № 25. В школі було 10 класів, де навчалось 382 учні і працювало 14 вчителів.

Директором школи на той час був Конопляник Володимир Титович.
Змінювалися часи, змінювалася і школа. Із семирічної вона стала неповною середньою, або, як її звикли називати, восьмирічкою. З кожним роком зростала кількість класів та учнів.

1965 рік
25 класів - 790 учнів - 39 учителів

1983 рік
Побудоване нове приміщення школи
45 класів – 2200 учнів – 116 учителів
Очолювала школу Іщенко Людмила Петрівна.
Під її керівництвом педколектив почав тісну співпрацю з вищими навчальними закладами міста.

1985 рік
 Очолював школу  Ніколаєнко Микола Микитович

1992 рік
Під його керівництвом заклад реорганізовано в авіаційний ліцей