Проект “English Cambridge Schools”

Педагогічний колектив нашого закладу завжди  хвилювало  питання:

«Як  зробити  навчання  цікавим?».

Дуже просто! Треба йти в ногу з часом. Саме тому ми приєдналася до унікального проекту “English Cambridge Schools”.

Виступ вчителя англійської мови Гудименко О.В.

Сambridge English Schools - це інноваційний проект, започаткований експертами двох департаментів Кембриджського університету, а саме: видавництвом Кембриджського університету (Cambridge University Press) та екзаменаційним департаментом Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment). Обидві організації мають широкий досвід та відмінну міжнародну репутацію в освіті.

Кожна дитина займається по цікаві книзі видавництва “Сambridge”.

В кінці року дитинна складає екзамен і отримує сертифікат!

Навіщо моїй дитині здавати екзамени?

Підготовка до складання екзамену Cambridge English та процес складання іспиту надасть Вашій дитині упевненості у спілкуванні англійською та знайомстві з іншими. Перевіряючи 4 мовленнєві навички — читання та письмо, аудіювання та говоріння наші екзамени допоможуть Вашій дитині:

• покращити англійську та отримувати кращі оцінки в школі;

• читати книжки, дивитися тв-програми, співати пісні та переглядати англомовні сайти та інші змі;

• подорожувати по світу;

• навчатися в університетах, інститутах, коледжах та отримати кращу роботу.

Більше того, складання екзамену Cambridge English у молодшому віці є вдалим стартом до дорослих екзаменів у майбутньому! Можливість вступити  до найпрестижніших  Вузів Європи!

Як функціонує сертифікат Сambridge English в Україні?

Сертифікат Cambridge English має широке визнання не лише за межами України. До прикладу, за постановою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Українивипускники середньої та старшої школи, які мають сертифікат Cambridge English на рівні B1 та вище, отримують 12 балів (найвищий бал) з англійської мови в шкільному атестаті. Окрім цього, відомі українські компанії визнають сертифікат Сambridge English як авторитетне підтвердження володіння англійською мовою.

Хто визнає екзамени у світі?

Екзамени Cambridge English по праву вважають найавторитетнішими екзаменами у світі, адже вони офіційно визнаються більше ніж 30000 організацій у більше ніж 130 країнах світу, а кількість організацій щороку зростає. Серед них тисячі університетів, урядові організації, міграційними служби, найкращі компанії в усьому світі. Ці екзамени допоможуть відкрити двері до вищих навчальних закладів в усьому світі, покращити шанси працевлаштування та, так як вони є найавторитетнішими міжнародними кваліфікаціями у світі, підвищити мобільність.

Якщо хочете отримати Європейську освіту, а в подальшому престижну роботу вивчайте англійську разом із нами!!

Цікаві уроки, ретельний підбір учбового матеріалу, інтерактивні заняття із використанням мультимедійних засобів, побудова курсу із належною увагою щодо оволодівання усіма мовними навиками, індивідуальний підхід до учнів, приємна атмосфера та люб’язні кваліфіковані викладачі чекають на Вас.

Ми обов’язково станемо друзями!

Обіцяємо - Вам сподобається!

30 серпня 2014 року директор Матяшова Лілія Петрівна підписала Меморандум о приєднанні нашого закладу до проекту “English Cambridge Schools”:

Наймолодші учасники проекту:

10.03.2015 року відбувся урок вчителя англійської мови Качан О.В. в 1-В класі за програмою “English Cambridge Schools”, на якій було запрошено батьків учнів. Діти продемонстрували свої знання з англійської мови, показали чого вони навчились протягом року. Батькам заняття сподобалось.