Якщо потрібна допомога

НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА "ГАРЯЧА" ЛІНІЯ

116 111 (з мобільних)

0 800 500 225 (зі стаціонарних та мобільних)

БЕЗКОШТОВНО, АНОНІМНО, КОНФІДЕЦІЙНО

Результат пошуку зображень за запитом "НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА "ГАРЯЧА" ЛІНІЯ"

Громадська організація «Ла Страда-Україна» - одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав дітей і жінок. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.

Громадська організація «Ла Страда-Україна» має двадцятирічний досвід організації роботи Національних «гарячих» ліній. Досить часто, саме «гарячі» лінії є одним із першочергових ресурсів для громадян в отриманні інформаційної, психологічної та правової допомоги.

На базі ГО «Ла Страда-Україна» функціонує дві «гарячі» лінії:

1.     Національна дитяча «гаряча» лінія, яка працює за безкоштовним номером 0800500225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111(з мобільного телефону). Лінія працює по будням з 12.00 до 20.00 та в суботу з 12.00 до 16.00.

2.     Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером 0800500335 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 386 (з мобільного телефону, діє до 24.11.2017 року). Лінія працює цілодобово.

Управління освіти Кіровоградської міської ради інформує що      з 25 листопада 2017 року Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер 116 123. Даний номер є безкоштовним з мобільних телефонів.

Співробітник СКМСД Кіровоградського МВ УМВС України в області, який закріплений за нашим навчальним закладом:

Оперуповноважений СКМСД КМВ УМВС старший лейтенант міліції Свинарчук Руслан Валерійович приймає, вул. Дворцова 6а, каб. №17, тел. 050 293 36 40..

Ел. адреса: [email protected].

Відділ кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Кіровоградській області [email protected]

Управління кримінальної міліції усправах дітей МВС [email protected]