Євроклуб "Ми - разом"

18 травня в рамках святкування Днів Європи в Україні у Кіровоградському дендропарку пройшов виступ Євроклубів міста.

Євроклуб «Ми – разом» у цьому році отримав унікальну можливість представляти Україну. Хоча наша держава і не є членом Євросоюзу, але ми цього прагнемо і завданням нашої команди було довести, що Україна - дійсно Європейська держава.

Спеціально для даного заходу було виготовлено чудовий стенд , на якому порівнювалися визначні місця світу та України, була представлена українська символіка та основні культурні атрибути.

Чудові вокальні виступи підготували Шибіста Маргарита та Гончар Тетяна (керівник Гапона Анна Олександрівна).

Також наш Євроклуб дякує за допомогу і чудовий виступ хореографічному колективу "Світанок", що доповнив представлення України веселими ритмами.

Безпосередньо члени Євроклубу "Ми-разом" презентували нашу державу, розповіли про її культуру, геополітику, традиції. Діти прийняли участь у творчих майстернях підготованих оргкомітетом, в соцопитуванні та тренінгах, куштували страви країн Європи та навіть пограли у "робофутбол".

За активну участь та високий професіоналізм команда Євроклубу була нагороджена двома грамотами та подарунками. Наш виступ був визнаний найяскравішим, а команда – найактивнішою.

Протягом 2013-2014 начального року «Євроклуб» НВО №25 проводив активну роботу у кількох напрямках:

- Участь у загальноміських фестивалях та конкурсах («День Європи в Кіровограді», «День Толерантності»)

- Відвідування кіровоградських органів самоврядування

- Патріотичний напрямок ( екскурсії по визначним місцям Кіровограду: Фортеця святої Єлизавети, пам’ятник жертвам голодомору та ін)

- Спортивний напрямок (відвідування спортивних майданчиків міста, організація родинних спортивних свят в школі під час літнього табору)

- Культурно-масова робота в школі ( організація та проведення заходів присвячених дню партизанської слави, тижню правознавства, дню толерантності та ін)

- Особистісний розвиток (участь у тренінгах по комунікації, колективній взаємодії, самопізнанні)